Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje hladnjak R619EES5ID EK000569308
Gorenje hladnjak R619EES5ID: EK000569308
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu MO17E1S!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 03.08.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 499,99 €
- Cijena
- 475,00 €
Gorenje hladnjak R619EES5
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje hladnjak R619EES5
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Hladnjaci bez ledenice |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 398 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 398 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 122.64 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 62 kg |