Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje pećnica BOP6737E02XKID EK000610027
Gorenje pećnica BOP6737E02XKID: EK000610027
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 22.05.2026. u 9h do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 499,00 €
- Cijena
- 399,00 €
Dodatnih 10% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
359,10 €
Gorenje pećnica BOP6737E02XK
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje pećnica BOP6737E02XK
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 13 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 29.4 kg |
| Bruto težina | 31.4 kg |