Gorenje hladnjak RB391PW4ID EK000327125
Gorenje hladnjak RB391PW4ID: EK000327125
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 199,08 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje hladnjak RB391PW4
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 95 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 85 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 10 l |
| Potrošnja električne energije | 165 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 84.7 cm |
| Širina | 49.5 cm |
| Dubina | 49.4 cm |
| Neto težina | 25 kg |
| Bruto težina | 27 kg |