Gorenje vinska vitrina WC48G4BG4ID EK000621597
Gorenje vinska vitrina WC48G4BG4ID: EK000621597
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 369,00 €
Gorenje vinska vitrina WC48G4BG4
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje vinska vitrina WC48G4BG4
Samostojeći vinska vitrina, 84.2 x 47.5 x 44.8 cm
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 93 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 93 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 138 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 84.2 cm |
| Širina | 47.5 cm |
| Dubina | 44.8 cm |