Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Hisense hladnjak RB390N4BCCID EK000581709
Hisense hladnjak RB390N4BCCID: EK000581709
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu H20MOBP1HI!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 03.08.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 599,99 €
- Cijena
- 479,00 €
Hisense hladnjak RB390N4BCC
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense hladnjak RB390N4BCC
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 304 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 207 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 97 l |
| Potrošnja električne energije | 155 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 73 kg |