Hisense hladnjak RQ760N4SASEID EK000581703
Hisense hladnjak RQ760N4SASEID: EK000581703
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu H20MOBP1HI!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 01.05.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.699,00 €
- Cijena
- 1.299,00 €
-5% u košarici
Hisense hladnjak RQ760N4SASE
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Hisense hladnjak RQ760N4SASE
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 584 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 352 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 232 l |
| Potrošnja električne energije | 352 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 178.5 cm |
| Širina | 91.4 cm |
| Dubina | 72.5 cm |
| Neto težina | 134 kg |
| Bruto težina | 143 kg |