Inventor hladnjak za vino WC24BT 66LID EK000426287
Inventor hladnjak za vino WC24BT 66LID: EK000426287
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 252,17 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Inventor hladnjak za vino WC24BT 66L
Hladnjak za vino kapaciteta 66L i G energetske klase, za one koji su posvećeni jedinstvenom vinskom užitku!
- G energetski razred
- Niska razina buke
- Idealni uvjeti održavanja
Izvrsni uvjeti za jedinstveni užitak!
Inventorov hladnjak za vino kapaciteta 66L, dizajniran je da zadovolji i najzahtjevnije ljubitelje vina. Moderan dizajn i posebne karakteristike omogućuju vam da uživate u svom omiljenom vinu na idealnoj temperaturi.
| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Energetska klasa | G |
| Ukupni neto kapacitet | 66 L |
| Dimenzije (VxŠxD) | 64,2 x 48,0 x 44,0 cm |
| Boja | Crna |
| Godišnja potrošnja energije | 138 kWh / godišnje |
| Dimenzije pakiranja (VxŠxD) | 66,5 x 53,0 × 47,8 cm |
| Klasa klime | N |
| Razina buke | 42 db(A) |
| Rasvjeta | LED |
| Digitalna ploča za vrata | Da |
| Kontrola temperature | Digitalni |
| Lako preokrenuta vrata | Ne |
| Podesive noge | Da |
Značajke
Niska razina buke - Zbog naprednog dizajna, buka se održava na najnižoj razini tijekom rada.
Staklena vrata s UV filterom -Napredni UV filter štiti vina i druga pića od sunčeve svjetlosti, osiguravajući da vino ima pravi okus i miris.
LED osvijetljenje - Za izvrsnu i vrlo učinkovitu rasvjetu, s vijekom trajanja 30 puta dužim od konvencionalnih žarulja i 10 puta većom uštedom energije.
Digitalna kontrola temperature - Podesite temperaturu, jednostavno i precizno.
Filtar za sušenje - S posebnim filterom za sušenje vina održavaju odgovarajuću vlažnost kako bi ostala neiskvarena.
Podešavanje vlažnosti - Za posebna vina i pića, gdje su potrebne visoke razine vlažnosti.
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Inventor |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 66 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 66 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 138 kWh/annum |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 64.2 cm |
| Širina | 48 cm |
| Dubina | 44 cm |