LG hladnjak GBP62DSXCC1ID EK000638219
LG hladnjak GBP62DSXCC1ID: EK000638219
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 749,00 €
- Cijena
- 649,99 €
LG hladnjak GBP62DSXCC1 - Smart Inverterski Kompresor, Kapacitet 384L, Smart Diagnosis, Door Cooling+, WIFI, LG ThinQ - daljinsko namještanje postavki hladnjaka, Blago LED osvjetljenje, Total No Fr...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

LG 5 GODINA SIGURNOSTI
U periodu od 01.04.2026. do 30.06.2026. ostvarite 5 godina sigurnosti ( 2 godine jamstva + 3 godine produženog jamstva) na odabrane LG kućanske aparate.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
LG hladnjak GBP62DSXCC1 - Smart Inverterski Kompresor, Kapacitet 384L, Smart Diagnosis, Door Cooling+, WIFI, LG ThinQ - daljinsko namještanje postavki hladnjaka, Blago LED osvjetljenje, Total No Frost, Buka 35 dB, Dimenzije (Š X V X D) 595 x 2030 x 675, Težina 79 kg
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | LG |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 384 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 277 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 117 l |
| Potrošnja električne energije | 172 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 79 kg |
| Bruto težina | 83 kg |