Miele hladnjak KFN 4898 AD brwsID EK000532888
Miele hladnjak KFN 4898 AD brwsID: EK000532888
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 3.359,00 €
12156960
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | A |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 362 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 259 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103 l |
| Potrošnja električne energije | 115 kWh/annum |
| Buka (dB) | 33 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 201.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 68.2 cm |
| Neto težina | 84.9 kg |
| Bruto težina | 90.2 kg |