SAMSUNG hladnjak RR39M7565B1/EOID EK000427930
SAMSUNG hladnjak RR39M7565B1/EOID: EK000427930
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 955,60 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 387 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 387 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 120 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 185.3 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 69.4 cm |
| Neto težina | 75 kg |
| Bruto težina | 80 kg |