Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool hladnjak WHC18D051A1ID EK000676029
Whirlpool hladnjak WHC18D051A1ID: EK000676029
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 649,00 €
- Cijena
- 529,99 €
-10% u košarici
Whirlpool WHC18D051A1 Hladnjak-zamrzivač - Ugradbeni
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.04.2026
Jamstvo: 5 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Whirlpool - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 5+2 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 23.3.2026 do 23.5.2026. godine, a ostvaruje se registracijom na e mail support-hr@beko.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Whirlpool hladnjak WHC18D051A1
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 + 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 268 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 195 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 79 l |
| Potrošnja električne energije | 227 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |