Candy pećnica FCP 625 XL/EID EK000238986
Candy pećnica FCP 625 XL/EID: EK000238986
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 331,81 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Candy pećnica FCP 625 XL/E. . Brand: Candy
• Energetska klasa: A+
• Karakteristike: XL Touch display - automatsko isključivanje. PUSH PULL gumbi. 8 funkcija. teleskopske vodilice. ventilator za hlađenje stijenki pećnice. 1 rešetke + 1 pladanj
• Volumen: 70 l
• Boja: inox
• Dimenzije(VxŠxD): 59,5 x 59,5 x 56,8 cm
• Vrsta uređaja: Pećnice
• Tip uređaja: ventilatorska
• Tip čišćenja: hidroliza
• Tip artikla: Pećnice






| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 70 l |
| Broj programa | 8 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.8 cm |
| Neto težina | 28 kg |
| Bruto težina | 29.8 kg |