Samsung pećnica NQ5B6753CAK/U3ID EK000477596
Samsung pećnica NQ5B6753CAK/U3ID: EK000477596
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.529,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 50 l |
| Broj programa | 12 |
| Grill program | Ne |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 45.6 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 39.9 kg |
| Bruto težina | 48.8 kg |