Whirlpool pećnica OAS KP8V1 IXID EK000236531
Whirlpool pećnica OAS KP8V1 IXID: EK000236531
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 459,99 €
Jamstvo: 5 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Whirlpool - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 5+2 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 23.3.2026 do 23.5.2026. godine, a ostvaruje se registracijom na e mail support-hr@beko.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Whirlpool pećnica OAS KP8V1 IX
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 + 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Broj programa | 9 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 55.1 cm |
| Neto težina | 27.1 kg |
| Bruto težina | 28.4 kg |