Končar perilica sušilica rublja PS1486MDCBID EK000280676
Končar perilica sušilica rublja PS1486MDCBID: EK000280676
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 464,53 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Končar perilica sušilica rublja PS1486MDC Boja:Bijela,
Kapacitet (kg):8(pranje)/6(sušenje),
Broj okretaja centrifuge (o/min):1400,
Upravljanje:elektroničko + BLDC motor,
Zaštita od procurivanja,
Zaštita od djece,
Signalizacija otvorenih i zaključanih vrata,
Broj programa pranja:16,
Uključi / isključi,
Start / pauza,
Odgoda pranja,
Odabir brzine centrifugiranja,
Držak za odabir programa,
Pumpa s filtrom,
Inox bubanj,
Polipropilenska kada,
Broj pretinaca u ladici za deterdžent:3,
Razred energetske učinkovitosti:A,
Učinkovitost centrifugiranja:B,
Visina x Širina x Dubina (cm):85×59,5×47,
Ambalaža (V x Š x D ) (cm):88,5x65x55,5,
Bruto/Neto težina (kg):68/65,
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Perilice - sušilice rublja |
| Energetska klasa perilice sušilice | E |
| Energetska klasa perilice | B |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 377 kWh |
| Potrošnja električne energije pri pranju (na 100 ciklusa) | 55 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 90 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 48 l |
| Buka (dB) | 46 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 15 |
| Pranje u pari | Ne |
| Program brzog pranja | Da |
| Program Refresh | Ne |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 47.5 cm |
| Neto težina | 65 kg |
| Bruto težina | 68 kg |