Beko perilica posuđa BDIS38120QID EK000533095
Beko perilica posuđa BDIS38120QID: EK000533095
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 474,99 €
Beko perilica posuđa BDIS38120Q
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Beko - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 2+5 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 16.03. do 16.05.2026. godine uz obaveznu prijavu na https://www.beko5.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Beko perilica posuđa BDIS38120Q
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Brand | Beko |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 81 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.7 l |
| Buka (dB) | 46 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 11 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 44.8 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 30.2 kg |
| Bruto težina | 32.8 kg |