Hisense perilica rublja WFVC6010EID EK000524154
Hisense perilica rublja WFVC6010EID: EK000524154
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 285,22 €
Hisense perilica rublja WFVC6010E
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense perilica rublja WFVC6010E
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | E |
| Vrsta motora | Standardni |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 6 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1000 okr/min |
| Volumen bubnja | 43 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 70 kWh |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 36 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 46 cm |
| Neto težina | 55 kg |
| Bruto težina | 57.9 kg |