SAMSUNG perilica rublja WW70T304MBW/LEID EK000638733
SAMSUNG perilica rublja WW70T304MBW/LEID: EK000638733
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 389,00 €
Samsung perilica rublja WW70T304MBW/LE -Maksimalno opterećenje rublja (kg) 7, Brzina centrifuge (p min) 1400, Inverterski motor, Razina buke tijekom centrifuge (dB) 73, Razred energetske učinkovito...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung perilica rublja WW70T304MBW/LE -Maksimalno opterećenje rublja (kg) 7, Brzina centrifuge (p min) 1400, Inverterski motor, Razina buke tijekom centrifuge (dB) 73, Razred energetske učinkovitosti: D, LED-zaslon, Odgoda završetka, Brava za djecu
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | D |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 69 kWh |
| Buka (dB) | 73 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 44 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 61 kg |