Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool perilica rublja TDLR 55130S EUID EK000582848
Whirlpool perilica rublja TDLR 55130S EUID: EK000582848
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 419,99 €
Whirlpool perilica rublja TDLR 55130S EU
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool perilica rublja TDLR 55130S EU
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | D |
| Vrsta motora | Standardni |
| Punjenje | Gornje |
| Kapacitet pranja | 5.5 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1000 okr/min |
| Volumen bubnja | 42 l |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 42 l |
| Broj programa | 12 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 90 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 53 kg |
| Bruto težina | 54 kg |