Beko ploča HIC 64401ID EK000532964
Beko ploča HIC 64401ID: EK000532964
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 264,99 €
Beko ploča HIC 64401
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Beko - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 2+5 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 16.03. do 16.05.2026. godine uz obaveznu prijavu na https://www.beko5.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Beko ploča HIC 64401
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 3.7 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.7 kg |
| Bruto težina | 8.7 kg |