Bosch ploča PXX375FB1EID EK000235221
Bosch ploča PXX375FB1EID: EK000235221
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 1.313,96 €
Dostavljamo već od 30.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch domino ploča PXX375FB1E
DirectSelect: izravan, jednostavan odabir željene zone kuhanja, snage i dodatnih funkcija.
FlexInduction zona: Veća fleksibilnost s kombiniranjem zona kuhanja u jednu veliku zonu za manje lonce i veliko kuhinjsko posuđe.
ComfortProfil: elegantan, dopadljiv dizajn s ukošenom prednjom stranom i metalnim trakama na strani.
Brojač s funkcijom isključeno: Isključuje određenu zonu kuhanja nakon postavljenog vremena.
Indukcija: brzo, precizno kuhanje, jednostavno čišćenje i niska potrošnja energije.
PowerBoost: do 50% više snage za brže zagrijavanje.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 2 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.1 cm |
| Širina | 30.6 cm |
| Dubina | 52.7 cm |
| Neto težina | 7.7 kg |
| Bruto težina | 8.3 kg |