Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux ploča LIT30231CID EK000543653
Electrolux ploča LIT30231CID: EK000543653
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom pećnice i ploče iz ove kategorije ostvaruješ 10% popusta u košarici!
Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 269,99 €
- Cijena
- 259,99 €
-10% uz Premium Visa 💳
Electrolux ploča LIT30231C
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux ugradbenih aparata bijele tehnike, štednjaka, perilica posuđa, perilica rublja, sušilica rublja i perilica-sušilica rublja dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Electrolux ploča LIT30231C
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 2 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.4 cm |
| Širina | 27 cm |
| Dubina | 49 cm |
| Neto težina | 5.5 kg |
| Bruto težina | 5.9 kg |