Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje ISC646BSCID EK000547980
Gorenje indukcijska ploča za kuhanje ISC646BSCID: EK000547980
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 319,00 €
- Cijena
- 299,00 €
- 5% svi načini plaćanja
Gorenje ploča ISC646BSC.
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje ploča ISC646BSC.
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.6 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 8.7 kg |
| Bruto težina | 9.8 kg |