VIVAX HOME ploča BH-04MDOVCID EK000616268
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Kupnjom ovog uređaja ostvarujete pravo na probni period od 100 dana.
Više saznaj ovdje.
Promocija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 211,00 €
- Cijena
- 179,00 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Staklokeramička ploča sa funkcijom dvostruke zone kuhanja pruža mnoštvo različitih načina pripreme obroka. Uz 4 područja kuhanja kuhajte na 4 različita načina; svako područje ima svoju snagu rada, ali jednaku učinkovitost. Zahvaljujući jednakom širenju energije, namirnice će uvijek biti savršeno i termički jednako obrađene.
Specifikacije
| Brand | Vivax |
| Tip proizvoda | CE - Ploča za kuhanje |
| Dodatne funkcije | Child lock |
| Stupnjevi podešavanja snage | 9 |
| Snaga električne zone 4 (W) | 1200 |
| Snaga električne zone 3 (W) | 2000 |
| Snaga električne zone 2 (W) | 1800 |
| Snaga električne zone 1 (W) | 1200 |
| Dužina (cm) | 52 |
| Širina (cm) | 59 |
| Vrsta upravljanja | Digitalno |
| Vrsta ploče | Keramička |
| Težina (kg) | 9.6 |
| Timer funkcija | da |
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 9.6 kg |