Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool sušilica rublja FFT M11 9X2BY EEID EK000413308
Whirlpool sušilica rublja FFT M11 9X2BY EEID: EK000413308
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 759,99 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool sušilica FFT M11 9X2BY EE
Kapacitet - 9 KG, 6th Sense, 6th Sense automatski prepoznaje količinu rublja i postavlja pravo vrijeme sušenja, jamčeći željeni stupanj sušenja s optimizacijom vremena i energije, tip motora - inverter, tehnologija sušenja - toplinska pumpa, boja vratiju- crna, boja okvira vrata - crna, energetski razred - A++, vrsta zaslona - 7 Segment / 1-24 h, broj programa - 15, Samočisteći filter, Bubanj od nerdjajućeg čelika, indikator punog spremnika, prilagodljiva razina sušenja, FreshCare+, sačuvajte odjeću svježom do 6 sati nakon završetka ciklusa, rapid, odgoda starta, Posteljina, Veliki predmeti/Prekrivači, Pamučni program, Osjetljivo rublje, Program za lakše peglanje, Eco, Jeans, Mix programi, Osvježavanje, Košulje, Svila, Sport, Program za sušenje sintetike, Program za sušenje peškira, Vuna, Woolmark, dubina proizvoda - 649mm, visina proizvoda - 849mm, širina proizvoda - 597mm, razina buke (dB(A)) - 64
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 259 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 250 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.9 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 64.9 cm |
| Neto težina | 48.5 kg |
| Bruto težina | 50 kg |