Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Candy zamrzivač CCTUS 542WHID EK000238980
Candy zamrzivač CCTUS 542WHID: EK000238980
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 269,00 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Model:CCTUS 542WH
. Brand: Candy
• Energetska klasa: A+
• Tip:Vertikalni
• Postavljanje proizvoda: Samostojeći
• Kapacitet zamrzivača (L): 82
• Kapacitet: do 100 L
• Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/24h
• Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka el.energije: 16 h
• Ostalo: metalna ručka, 4 odjeljka, mogućnost promjene smjera otvaranja vrata
• Dimenzije aparata (VxŠxD): 85x55x58cm
• Tip artikla: Zamrzivači
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 91 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 4 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 208 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 4 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 16 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Ne |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 58 cm |
| Neto težina | 33 kg |
| Bruto težina | 35 kg |