Miele zamrzivač FN 4312 E wsID EK000473160
Miele zamrzivač FN 4312 E wsID: EK000473160
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 899,00 €
Miele zamrzivač FN 4312 E ws
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 161 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 0 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 170 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 4 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 15 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni i svjetlosni signal |
| Visina | 125 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 85.5 kg |
| Bruto težina | 92 kg |