Beko klima uređaj BEEPGE 125/BEEPGE 126 3.5 kWID EK000675963
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 499,00 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
BEEPGE 125/ BEEPGE 126
Performanse:
Kapacitet hlađenja: 3500W (11942 Btu/h), Kapacitet grijanja: 3800W (12965 Btu/h), SEER: 8.5, SCOP: 6.0 , Energetski razred: A+++ (hlađenje), A+++ (grijanje), Rashladno sredstvo: R32 (620g), Razina buke: 55 dBA (unutrašnja), 61 dBA (vanjska), Protok zraka: 630 m³/h, Uklanjanje vlage: 1.2 L/h, Radna temperatura okruženja: -15 ~ 50°C (hlađenje), -20 ~ 30°C (grijanje),
Funkcije:
Jet Cool, Jet Heat, Auto-Changeover funkcija, Wi-Fi, "Zonefollow" funkcija, GoClean, Sleep Mode (Noćni režim), Auto Restart, automatska kontrola temperature, dehumidifikacija, funkcija odmrzavanja, FrostGuard (grijaći pojas na kompresoru i grijanje okvira).
Tehničke karakteristike
| Definicija proizvoda | 12000 Btu/h R32 Split EU A+++ /A++ Inverter sa kompletnim setom |
| Naziv modela | BEEPGE 125/ BEEPGE 126 |
| Brend | Beko |
| Boja i materijal unutrašnje jedinice | Itanium čelik sivo HIPS |
| Boja i materijal prednje ploče | Bijela HIPS |
| Boja i materijal rešetke izlaza | Bijela HIPS |
| Tip rashladnog sredstva | R32 |
| Ukupna količina rashladnog sredstva (g) | 620 |
| GWP | 675 |
| Ekvivalent CO2 (tona) | 0,419 |
| Klimatska klasa | T1 |
| Tip grijanja | Toplinska pumpa |
| Povezivanje napajanja | Vanjska jedinica |
| Filtri | Visokog density filter*2kom |
| Dodatni filteri | Aktivni ugljen filter 1kom Hladni katalizator filter 1kom |
| Daljinski upravljač | LCD |
| Digitalni display | VLED |
| Jet Cool | Da |
| Jet Heat | Da |
| Funkcija automatskog ponovnog pokretanja | Da |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.8 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Energetski razred grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 6 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1 kW |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 12 g/m |
| Buka - UJ | 55 dB |
| Buka - VJ | 61 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 29.5 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 80.2 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 20 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 9 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 76.5 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 30.3 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 25.5 kg |
