Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dyson pročišćivač zraka Pure Hot & Cool Formaldahyde Link HP09ID EK000524068
Dyson pročišćivač zraka Pure Hot & Cool Formaldahyde Link HP09ID: EK000524068
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 899,00 €
- Cijena
- 849,00 €
Dostavljamo već od 30.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Pročišćivač zraka |
| Stopa isporuke čistog zraka (CADR) | 290 m³/h |
| Dubina | 248 mm |
| Visina | 764 mm |
| Preporučena veličina prostorije | 27 m² |
| Vrsta | Pročišćivač zraka |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Dyson |
| Širina | 248 mm |
| Buka (dB) | 63 dB |