Philips ovlaživač zraka HU5710/00ID EK000627993
Philips ovlaživač zraka HU5710/00ID: EK000627993
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 199,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Ovlaživač |
| Boja | Bijela |
| Dubina | 230 mm |
| Visina | 378 mm |
| Preporučena veličina prostorije | 56 m² |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Širina | 233 mm |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4.5 l |