Gorenje mlinac za kavu SMK150WID EK000229846
Gorenje mlinac za kavu SMK150WID: EK000229846
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 31,85 €
Gorenje mlinac za kavu SMK150W
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje mlinac za kavu SMK150W
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Mlinci za kavu |
| Snaga mlinca | 150 W |
| Kapacitet spremnika za zrna kave | 40 g |
| Materijal oštrica | Nehrđajući lim |
| Visina | 21.5 cm |
| Širina | 8.5 cm |
| Dubina | 10.5 cm |
| Neto težina | 0.8 kg |