Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch blender MMB6652B VitaPower 1800 WID EK000665872
Bosch blender MMB6652B VitaPower 1800 WID: EK000665872
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 197,99 €
- Cijena
- 184,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
175,74 €
Bosch MMB6652B, High performance Blender
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch MMB6652B, High performance Blender
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 1800 W |
| Broj brzina | 1 |
| Turbo funkcija | Da |
| Broj oštrica | 6 |
| Zapremnina vrča | 2 l |
| Materijal vrča | Tritan |
| Funkcija drobljenja leda | Da |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 47.5 cm |
| Širina | 20.6 cm |
| Dubina | 20.6 cm |
| Neto težina | 5.3 kg |