Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Smeg boca za blender BGF01ID EK000606723
Smeg boca za blender BGF01ID: EK000606723
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 59,00 €
- Cijena
- 55,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Boca za ponijeti Pribor za: Blender Boca od 600 ml/20 OZ za korištenje s blenderom BLF01. Dodatak omogućuje pripremu vašeg osobnog smoothieja u pokretu. Uključeno u...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Boca za ponijeti
Pribor za: Blender
Boca od 600 ml/20 OZ za korištenje s blenderom BLF01. Dodatak omogućuje pripremu vašeg osobnog smoothieja u pokretu. Uključeno u paket: boca, poklopac i grlić od tritana, jedinica s oštricama od nehrđajućeg čelika. Može se prati u perilici posuđa: boca, poklopac, grlić.
TEHNIČKI PODACI
| TIP | |
| Obitelj: | Pribor |
| Obiteljska grupa: | Miješalica |
| Tip: | Boca za ponijeti |
| EAN kod: | 8017709230753 |
| LOGISTIČKE INFORMACIJE | |
| Visina: | 245 mm |
| Dimenzije proizvoda (V x Š x D): | 245 x 85 x 85 mm |
| Neto težina: | 0,340 kg |
| Bruto težina: | 1,000 kg |
| Tip proizvoda | Dodatna oprema |
| Brand | Smeg |
| Namijenjeno | Blender |