Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips glačalo DST7020/20 7000SeriesID EK000529786
Philips glačalo DST7020/20 7000SeriesID: EK000529786
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 85,00 €
- Cijena
- 74,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Philips glačalo DST7020/20 7000Series
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips glačalo DST7020/20 7000Series
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2800 W |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 250 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.88 kg |