Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips glačalo DST7030/20 7000 SeriesID EK000529772
Philips glačalo DST7030/20 7000 SeriesID: EK000529772
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 90,00 €
- Cijena
- 80,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
76,00 €
Philips glačalo DST7030/20 7000 Series
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips glačalo DST7030/20 7000 Series
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2800 W |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 250 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.7 kg |