Tefal parno glačalo FV2837E0ID EK000452926
Tefal parno glačalo FV2837E0ID: EK000452926
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 08.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 41,14 €
- Cijena
- 24,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
23,74 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Neprestana para | 35 g/min |
| Dodatna količina pare | 165 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.27 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.3 kg |