Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips parna postaja PSG6024/30 PerfectCareID EK000473762
Philips parna postaja PSG6024/30 PerfectCareID: EK000473762
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 30% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 289,00 €
Dodatnih 30% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
202,30 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parne postaje |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Tlak pare | 6.5 bar |
| Neprestana para | 130 g/min |
| Dodatna količina pare | 500 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Spremnik za vodu | Odvojiv |
| Indikator praznog spremnika | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sustav protiv vodenog kamenca | Da |
| Dolijevanje vode za vrijeme glačanja | Da |
| Visina | 34.2 cm |
| Širina | 22.7 cm |
| Dubina | 43 cm |
| Neto težina | 3.4 kg |