Ariete DUETTO vertikalno i parno glačalo 2U1ID EK000412239
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 59,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Revitalizirajte tkanine s revolucionarnim okomitim glačalom koje također može postati i klasično glačalo
Inovativni aparat za vertikalno glačanje s patentiranom tehnologijom opremljenom okretnom glavom od 180 °, koja omogućuje upotrebu vertikalnog glačanja kao i klasičnog. Okomito glačanje omogućuje duboko prodiranje u vlakna i njihovo obnavljanje, uklanjanje nabora, mirisa i dlačica, dok horizontalno glačanje omogućuje uklanjanje nabora, čak i na najtežim mjestima zahvaljujući keramičkoj ploči.
Tehnički podaci:
- Snaga: 1000 W
- Kapacitet spremnika za vodu : 180 ml
- Konstantna para ( prekidač koji drži konstantni pritisak pare ) : 18 g/min
- LED svjetlo : oznaka za temperaturu za početak rada
- Keramička neprijanjajuća podloga
- 180 ° rotirajuća ploča za jednostavan sistem rada kao vertikalno i klasično glačalo
- 2,5 m duljina kabla
- Dodatci : četka za odjela + nastavak za glačanje rubova
- Jamstvo: 2 godine
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Ariete |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 1000 W |
| Snaga glačala | 1000 W |
| Neprestana para | 18 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.18 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 15 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 2.5 m |
| Visina | 13 cm |
| Širina | 11.5 cm |
| Dubina | 22 cm |
| Neto težina | 1.18 kg |