Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Philips steamer glačalo STH5020/40ID EK000627991
Philips steamer glačalo STH5020/40ID: EK000627991
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 84,00 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 1400 W |
| Neprestana para | 24 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.2 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 35 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Putna torbica | Da |
| Duljina kabela | 2 m |
| Visina | 8.6 cm |
| Širina | 9.7 cm |
| Dubina | 31.6 cm |
| Neto težina | 0.815 kg |