Whirlpool mikrovalna MBNA900BID EK000548749
Whirlpool mikrovalna MBNA900BID: EK000548749
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 359,99 €
Whirlpool mikrovalna MBNA900B
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool mikrovalna MBNA900B
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.2 cm |
| Upravljanje | Tipke |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 750 W |
| Snaga grilla | 0 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 19.5 kg |
| Kapacitet pećnice | 22 l |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Dubina | 32 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Broj stupnjeva snage | 4 |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Crna |