Gorenje kuhinjski robot MMC1000CAID EK000670077
Gorenje kuhinjski robot MMC1000CAID: EK000670077
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 01.05.2026.
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 249,99 €
- Cijena
- 185,00 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1000 W |
| Broj brzina | 6 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 6 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Da |
| Sjeckalica uključena | Da |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Da |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 34.4 cm |
| Širina | 38.2 cm |
| Dubina | 28.4 cm |
| Neto težina | 5.5 kg |