Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje kuhinjski robot MMC1000RLID EK000229790
Gorenje kuhinjski robot MMC1000RLID: EK000229790
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 331,81 €
Gorenje mikser MMC1000RL
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje mikser MMC1000RL
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1000 W |
| Broj brzina | 7 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 4.5 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Ne |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Da |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Da |
| Visina | 37.2 cm |
| Širina | 36 cm |
| Dubina | 27 cm |
| Neto težina | 9.3 kg |