Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch kuhinjski robot MUMS6ZS17ID EK000603738
Bosch kuhinjski robot MUMS6ZS17ID: EK000603738
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 799,90 €
- Cijena
- 669,99 €
-5% u košarici
Bosch MUMS6ZS17, Kuhinjski robot s vagom
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Povrat novca 100 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 30.05.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 30.05.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch MUMS6ZS17, Kuhinjski robot s vagom
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1600 W |
| Broj brzina | 7 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 5.5 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Da |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 33 cm |
| Širina | 32 cm |
| Dubina | 38 cm |
| Neto težina | 11.7 kg |