Tefal kuhinjski robot QB525838ID EK000662779
Tefal kuhinjski robot QB525838ID: EK000662779
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 319,99 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1100 W |
| Broj brzina | 8 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 4.6 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Da |
| Sjeckalica uključena | Da |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 28.2 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 27.1 cm |
| Neto težina | 6.9 kg |