Electrolux mikser EHM4WID EK000651553
Electrolux mikser EHM4WID: EK000651553
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 44,90 €
Electrolux Ručni mikser EHM4W
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Electrolux Ručni mikser EHM4W
| Tip proizvoda | Ručni mikseri |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 500 W |
| Turbo funkcija | Da |
| Gumb za izbacivanje | Da |
| Visina | 16.6 cm |
| Širina | 20.5 cm |
| Dubina | 9 cm |
| Neto težina | 1.26 kg |