SAMSUNG robotski usisavač VR05R5050WK/OLID EK000426478
SAMSUNG robotski usisavač VR05R5050WK/OLID: EK000426478
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 477,80 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG (2+1) godina garancije
1 godina dodatnog komercijalnog jamstva vrijedi za određene modele štapnih i robotskih usisavača kupljenih od 1.2. do 31.12.2023.
*Dodatno komercijalno jamstvo dostupno pod uvjetom ostavljanja recenzije i registracije na www.samsungproduzenojamstvo.hr najkasnije 30 dana od kupnje.
Uvjete i uređaje na promociji možete pronaći ovdje.
| Boja | Crna |
| Dubina | 34 cm |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Samsung |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Vrijeme rada | 150 min |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.2 l |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0 l |
| Baza za automatsko pražnjenje spremnika | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| Mapiranje prostora | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 8.5 cm |
| Širina | 34 cm |
| Neto težina | 3 kg |