Xiaomi Mi robotski usisavač Mop 2 Pro bijeliID EK000420054
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 405,00 €
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Xiaomi Mi robotski usisavač - Mop 2 Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro najnoviji je Xiaomijev bežični prijenosni pametni robotski usisavač . S povećanim kapacitetom baterije od 5200 mAh , robot može raditi svoj posao puno dulje od svog prethodnika. Usisna snaga je također povećana na 3000Pa . To je omogućilo značajno povećanje točnosti usisavanja, bez obzira na površinu.

Poboljšani navigacijski sustav (LDS)
Xiaomi Mi Robot koristi poboljšanu tehnologiju Laser Distance System za praćenje okoline u 360 stupnjeva . Skeniranjem površine Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro stvara točnu kartu okoliša osiguravajući visoku učinkovitost čišćenja. Volumen Lidar modula u Mop 2 Pro značajno je smanjen.

Ključne značajke Mi Mop 2 Pro
- Poboljšana navigacija - inteligentno planiranje puta s LDS-om
- Automatsko prepoznavanje različitih prostorija, planiranje redoslijeda čišćenja
- Automatsko punjenje i nastavak čišćenja
- 3 načina rada: metenje, brisanje i kombinirani način rada
- Povećana snaga usisavanja i kapacitet baterije
- Daljinsko upravljanje putem mobilne aplikacije, kompatibilno s Google Assistantom i Alexa
- Funkcija virtualnog zida
- Savladava prepreke do 2 cm visine
- Niska razina buke
- Vibrirajuća krpa

Sonično brisanje - viša razina preciznosti
Tehnologija zvučnih vibracija poboljšava učinkovitost brisanja robota za čišćenje. Mi Mop 2 Pro riba površine iznimnom preciznošću. U kombinaciji s vodom koja se isporučuje iz elektronički kontroliranog spremnika, Vacuum-Mop 2 Pro dubinski i učinkovito čisti podove.

Daljinsko upravljanje putem aplikacije
Zahvaljujući suradnji robota s aplikacijom za pametne telefone, moguće je daljinski upravljati uređajem, pratiti tijek rada u stvarnom vremenu, mijenjati načine čišćenja, postavljati rasporede. Robot također radi s Google asistentom i Alexom.

| Tehničke specifikacije | |
| Planiranje rute | LDS |
| Baterija | 5200mAh |
| Načini čišćenja | Čišćenje i brisanje Samo brisanje Samo čisćenje (metenje) |
| Usisna snaga | 3000Pa |
| Automatsko punjenje i nastavak čišćenja | Podržano |
| Značajke | Prepoznavanje puta Električno kontrolirani spremnik za vodu 3 podesive razine vode za brisanje Virtualni zid Podešavanje zabranjenog područja Postavite posebnu prostoriju za čišćenje |
| Pribor | Glavna četka Bočna četka Vreća za prašinu 450ml |
| Maksimalna visina radne površine | 20mm |
| Podrška za Google Assistant i Alexa | Podržano |
| Boja | Bijela |
| Jamstvo | 1 god |
| Brand | Xiaomi |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Mokro usisavanje | Da |
| WiFI ugrađen | Da |