Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
BISSELL usisavač Featherweight Eco 2u1ID EK000412369
BISSELL usisavač Featherweight Eco 2u1ID: EK000412369
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 84,94 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Opis usisavača Featherweight Pro Eco
BISSELL® Featherweight™ kompaktni je kabelski štapni usisavač 2u1, savršen za brzo i jednostavno čišćenje, a teži tek 2 kg. Ovaj ciklonski usisavač bez vrećice čisti i uklanja prljavštinu s tvrdih podova u čitavom stanu ili apartmanu.
- Svestran, lagan kabelski usisavač, savršen za brzo čišćenje doma
- Odličan za korištenje na tepisima i tvrdim podovima
- Lako se pretvara u višenamjenski ručni usisavač
- Lagan je i nema vrećice, što ga čini savršenim za brzo i praktično čišćenje
VRSTA PODA
drveni podovi, tvrde podloge
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Bissell |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crno/Plava |
| Vrsta | Električni |
| Buka (dB) | 82.9 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.5 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 115 cm |
| Širina | 24 cm |
| Dubina | 12 cm |
| Neto težina | 2.05 kg |