Midea X6 štapni usisavač Wet&dryID EK000567380
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 229,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Podignite svoje čišćenje na novu razinu: s Midea inovativnin usisavačem možete usisati i oprati svoje podove u jednom potezu. Opremljena vlaknima, čekinjama i automatskom silom povlačenja, integrirana četka dizajnirana je za uklanjanje svih vrsta prljavštine, krhotina i tvrdokornih mrlja.
- Sustav dvostrukog spremnika: Prljava voda i krhotine skupljaju se u zasebnom spremniku, kako bi se osiguralo da se vaši podovi uvijek čiste čistom vodom.
- Jednostavna kontrola: Kako bi se osiguralo još lakše korištenje, gumbi su smješteni na ručki.
- Dugotrajna baterija: Baterije najnovije generacije omogućuju dugotrajne performanse.
Glavne značajke:
Čisti i usisava u jednom potezu
Nema potrebe za usisavanjem prije i pranjem nakon: Midea X6 usisava i čisti podove u isto vrijeme, skupljajući mokru i suhu prljavštinu.
Brzo sušenje i bez tragova
Iznimno mekane valjkaste četke od mikrovlakana okreću se brzinom od 600 okretaja u minuti, izvodeći potpuni ciklus samočišćenja i sušenja sa svakim okretajem. Za nekoliko minuta podovi su potpuno suhi i bez tragova
Dugotrajna baterija
Zahvaljujući dugotrajnoj bateriji, uređaj svaki put osigurava do 35 minuta trajanja baterije.
Sustav samočišćenja
Kada ste gotovi s čišćenjem, samo postavite usisavač na bazu i pritisnite tipku za aktiviranje funkcije samočišćenja četkica i cijevi, tako da je Midea X6 odmah spreman za sljedeći izazov.
Jednostavnost upravljanja
Uključivanjem, isključivanjem, načinom rada i pokretanjem samočišćenja može se jednostavno upravljati jednostavnim dodirom gumba koji se nalaze na ručki.
Jednostavan za spremanje i čišćenje
Midea X6 uključuje pretinac za pohranu, spremnik i alat za čišćenje četke.
Sustav s dva spremnika
Sustav dvostrukog spremnika jamči temeljito čišćenje uvijek čistom vodom dok se prljava voda skuplja u zasebnom spremniku.
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Midea |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 21.6 V |
| Vrijeme rada | 40 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 80 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.4 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 120 cm |
| Širina | 29 cm |
| Dubina | 26 cm |
| Neto težina | 3.8 kg |