Samsung štapni usisavač VS15A60AGR5/WA Jet 65 Pet SilverID EK000592079
Samsung štapni usisavač VS15A60AGR5/WA Jet 65 Pet SilverID: EK000592079
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 399,99 €
Samsung štapni usisavač VS15A60AGR5/WA Jet 65 Pet Silver Vrsta čišćenja: Suho Metoda odvajanja otpada: Višekratno recikliranje ...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Samsung štapni usisavač VS15A60AGR5/WA Jet 65 Pet Silver
- Vrsta čišćenja: Suho
- Metoda odvajanja otpada: Višekratno recikliranje
- Površine za čišćenje: Tepih, Tvrdi pod
- Razina buke: 86
- Snaga motora: 150 W
- Vrsta sakupljača prašine: Bez vreće
- Kapacitet za suhi otpad: 0,8 l
- Ugrađeni zaslon: Ne
- Oblik četke: Pravokutni
- Napajanje: Baterija
- Maksimalna ulazna snaga: 410 W
- Vrijeme rada: 40 min
- Napon baterije: 21,6 V
- Tehnologija baterije: Ion-litij
- Usisne četke uključene: Mini motorizirana četka
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crno/siva |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 21.6 V |
| Vrijeme rada | 40 min |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Buka (dB) | 86 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.8 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 112 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 20.3 cm |
| Neto težina | 2.3 kg |